20. svibanj 2012  |   |  Prijava
   
 
Set as Home Page Add to Favorites ...
 
   
  Naputak

Da bi ste postavljali pitanja na našem forumu, potrebno je registrirati se kao imenovani korisnik portala.
Ovime smo umanjili mogućnost anonimnim korisnicima da <SPAM> porukama narušavaju kvalitetu sadržaja koji je ponuđen u okviru našeg portala.
Da bi ste se registrirali te bili u mogućnosti postavljati pitanja našem stručnom osoblju, kliknite na : Registrirajte se, ukoliko ste se već jednom registrirali, pomoću svog korisničkog imena i lozinke možete se prijavit klikom na Prijava.

  Forum
 
  Ljekarna Bjelovar - Forum  Pitanja i odgov...  Pripravci za os...  kapi za umorne oči
Previous Previous
 
Next Disabled
New Post 29.4.2008 21:07
User is offline bernarda
2 posts
No Ranking


kapi za umorne oči  (N/A)

Koje bi mi kapi za oči preporučili kod dugog gledanja u kompjuter? Jako su crvene i suhe te me nakon nekog vremena i bole.

 

 
New Post 12.5.2008 12:24
User is offline Sjandro
1 posts
No Ranking


Re: kapi za umorne oči  (N/A)

Kod dugog gledanja u monitor rijetko trepćemo. Radi toga dolazi do sušenja spojnice oka što osjećamo kao zatezanje, peckanje ili bol.

Bilo bi dobro misliti o treptanju, ali uslijed koncentracije to uglavnom nije moguće. Stoga danas na tržištu imate niz pripravaka umjetnih suza koje vraćaju vlažnost spojnici oka. Najbolje su one koje ne sadrže konzervanse odnosno one koje imaju konzervanse koji se razlažu na prirodne sastojke(npr. Refresh Contact). Ponekad je dobro kombinirati takve pripravke s onima koji su u osnovi gušći, viskozniji ( npr. Blink, Systane).

 
Previous Previous
 
Next Disabled
  Ljekarna Bjelovar - Forum  Pitanja i odgov...  Pripravci za os...  kapi za umorne oči
   
   
•  Copyright 2007-2011 by Ljekarna Bjelovar   •  Izjava o privatnosti  •  Uvjeti uporabe  •  Hosting and design : Business Computer Systems (BCS) - www.bcs.hr BCS  •