20. svibanj 2012  |   |  Prijava
   
 
Set as Home Page Add to Favorites ...
 
   
  Naputak

Da bi ste postavljali pitanja na našem forumu, potrebno je registrirati se kao imenovani korisnik portala.
Ovime smo umanjili mogućnost anonimnim korisnicima da <SPAM> porukama narušavaju kvalitetu sadržaja koji je ponuđen u okviru našeg portala.
Da bi ste se registrirali te bili u mogućnosti postavljati pitanja našem stručnom osoblju, kliknite na : Registrirajte se, ukoliko ste se već jednom registrirali, pomoću svog korisničkog imena i lozinke možete se prijavit klikom na Prijava.

  Forum
 
  Ljekarna Bjelovar - Forum  Pitanja i odgov...  Pripravci za ko...  usna supljina
Previous Previous
 
Next Disabled
New Post 11.11.2008 10:31
User is offline Mashna
1 posts
No Ranking


usna supljina  (N/A)
Postovani, imam jedan problem. Prije 4 dana, suboko u usnoj supljini, s lijeve strane resice (cak mislim da je to mozda krajnik) pojavila mi se bijela tockica koja ne prolazi. Jako je neugodna jer osjecam kako mi nadrazuje grlo, osjecam je kao nekakvu mrvicu koja je zapela. I malo je crvenkasto oko nje. Inace imam problema s aftama ali cini mi se da ovo afta nije posto ne boli, da li mozda znate o cemu bi se to moglo raditi?
Zahvaljujem puno!
 
New Post 14.11.2008 19:36
User is offline Katarina
23 posts
4th Level Poster


Re: usna supljina  (N/A)
Ovako napamet možemo samo nagađati o čemu je riječ.Najsigurnije je da liječnik ustanovi dijagnozu,a ja vam mogu do tada preporučiti da probate ranicu tretirati s kapima propolisa ili sprejem propolisa.
 
Previous Previous
 
Next Disabled
  Ljekarna Bjelovar - Forum  Pitanja i odgov...  Pripravci za ko...  usna supljina
   
   
•  Copyright 2007-2011 by Ljekarna Bjelovar   •  Izjava o privatnosti  •  Uvjeti uporabe  •  Hosting and design : Business Computer Systems (BCS) - www.bcs.hr BCS  •